fbpx

Oferta

Sukces jest wynikiem właściwej decyzji

Dobra relacja to podstawa współpracy. Zachęcam cię, abyś podjął pierwszy krok i zawalczył o swoje marzenia. Pomogę Ci w tym. 

Mariusz Janecki

Mariusz Janecki - Oferta

Wybierz swój plan

Spełnij swoje marzenie sylwetkowe

Współpraca Online

od 130 /za miesiąc
  • Przejrzysty i sprecyzowany plan treningowy
  • Indywidualnie dopasowana dieta
  • Stały kontakt w trakcie współpracy
  • Kontrola postępów co 14 dni
  • Każdy kolejny miesiąc współpracy to tylko 150 zł

Trening Personalny

od 120 /za trening
  • Nauka poprawnej techniki
  • Korekta błędów podczas wykonywanych ćwiczeń
  • ukierunkowanie treningu pod dany cel i konkretną dyscyplinę sportową
  • odpowiednio dobrane ćwiczenia i intensywność treningowa w zależności od stopnia zaawansowania

Co gwarantuję współpraca ze mną?

Analiza potrzeb

Do klientów zawszę podchodzę w sposób indywidualny. Dokładnie analizuję ich potrzeby oraz obecny tryb życia, aby móc w jak najlepszy sposób przygotować dietę, trening i suplementację zapewniające efektywne, i co ważne, długotrwałe rezultaty związane z poprawą sylwetki, samopoczucia oraz zdrowia. Nie zmuszam do siedmiu treningów w tygodniu, nie narzucam konkretnych posiłków. Rozpisuję plan zgodnie z preferencjami i upodobaniami klienta oraz prezentuję alternatywy.

Wsparcie

Dobra relacja, kontakt oraz wzajemne zaufanie odgrywają kluczową rolę we współpracy z podopiecznym. Moim zadaniem nie jest rozpisanie gotowego planu, ale pomoc w realizacji Twoich celów. Jestem do Twojej dyspozycji w razie jakichkolwiek pytań, wątpliwości, niejasności czy obaw. Wspólnie analizujemy efekty, wyciągamy wnioski, wprowadzamy zmiany. Dzięki temu możesz w pełni polegać na mnie jako swoim trenerze personalnym online.

Edukacja

Moim celem jest wspieranie Ciebie w całym procesie kształtowania sylwetki, poprawy zdrowia, ale również przekazanie Ci mojej wiedzy oraz doświadczenia. Nauczę Cię świadomych i zdrowych nawyków żywieniowych, pokaże, jak planować aktywność fizyczną, jak dbać o zdrowie, regenerację oraz znaleźć równowagę. Podczas treningów personalnych w Krakowie pokażę Ci techniki poprawnego wykonywania ćwiczeń. Przekażę Ci wszystko czego potrzebujesz, aby móc w pełni samodzielnie dbać o siebie i prowadzić zdrowy styl życia. Nie zmuszam do siedmiu treningów w tygodniu, nie narzucam konkretnych posiłków. Rozpisuję plan zgodnie z preferencjami i upodobaniami klienta oraz prezentuję alternatywy.

Co

Indywidualnie dopasowany do Ciebie oraz Twoich preferencji plan żywieniowy, treningowy, suplementacyjny

Opiekę i wsparcie przez cały okres trwania współpracy

Przedłużenie współpracy za jedyne 250zł