fbpx

Ile zarabia trener personalny online?

zarobki trenera personalnego

Ile zarabia trener personalny online?

Aktualnie dużo osób zastanawia się, ile może zarobić trener personalny online… Okazuje się, że fachowcy nie narzekają na miesięczne wynagrodzenia. Czym zajmują się na co dzień tacy specjaliści? Ile zarabia trener personalny online w praktyce? Dlaczego warto świadczyć swoje usługi właśnie przez Internet i regularnie się rozwijać? Odpowiem Ci na te pytania w poniższym wpisie.

Czym zajmuje się trener personalny online?

Jakie zadania wykonuje trener personalny? Zarobki takiego fachowca istotnie mogą być wysokie, aczkolwiek wszystko zależy tak naprawdę od danego specjalisty. Na pewno dobry trener personalny online musi być uniwersalny. Eksperci z tej branży zajmują się zatem m.in. prowadzeniem zajęć online. Dbają o to, aby ćwiczenia były wykonywane dokładnie, co ma wpływ na stopniowe osiąganie postępów i brak kontuzji. To nie wszystko. Zajmują się również internetowymi konsultacjami. Tworzą plany treningowe i dietetyczne – dostosowane do danej osoby i konkretnego celu. Istotne jest, by na bieżąco monitorować sytuację Klienta. Tak, aby miał poczucie, że czuwa nad nim wykwalifikowany fachowiec, który pomoże w zrealizowaniu danego zadania. Może to być zaś większa masa mięśniowa, zrzucenie kilku kilogramów itp.

Trener personalny online – od czego zależą zarobki?

Nie wiesz, ile może zarobić trener personalny online? Oczywiście, dużo zależy od posiadanej wiedzy teoretycznej i doświadczenia, ale również od marketingu. Jeżeli masz ogromną wiedzę, ale nie potrafisz jej dobrze opakować i sprzedać niestety, ale Twój potencjał i praca jaką wkładasz będzie nieadekwatna do zarobków. Na ile więc pieniędzy może liczyć taki trener personalny? Zarobki mogą wynosić nawet ponad 10 000 PLN. Jakie są tutaj główne źródła dochodów?

a) prowadzenie zajęć online (60-150zł)
b) plany treningowe i dietetyczne (100-300zł)
c) konsultacje online (100-200zł)
d) prowadzenie indywidualne (plan treningowy + dietetyczny + kontakt) (150-450zł)
c) sprzedaż ebooków z treningami (19-99zł)
d) dostęp do zamkniętych grup na facebooku (49-399zł) są one zazwyczaj dodatkiem do szkoleń
e) prowadzenie kursów, szkoleń itp. (1000-100 000zł)

Oczywiście, wysokie zarobki nie są zarezerwowane dla każdego. Należy odpowiednio odnaleźć się w świecie internetowym, który daje bardzo duże możliwości. Wszak praca może być wykonywana nawet prosto ze swojego domu, czy mieszkania – to oznacza oszczędność czasu i pieniędzy. Skala wynagrodzenia zależy zaś m.in. od wiedzy, doświadczenia, ale także od poziomu rozpoznawalności i wcześniej wspomnianego marketingu.

Jeśli jesteś ekspertem od trenowania, chcesz pomagać innym i jednocześnie zarabiać dobre pieniądze, to pomyśl nad rozszerzeniem swojej działalności. Odpowiednie ukierunkowanie działań – w połączeniu z ciągłym rozwojem – przyniosą Ci sukces.

Jeżeli nie wiesz jak zacząć działać online zapraszam do wpisu, gdzie omawiałem poszczególne kwestie: Trener personalny – jak zacząć działać online?

Podobało się?

Udostępnij !

Share on facebook
Share on google
Share on twitter
Share on linkedin
Mariusz Janecki

Mariusz Janecki

O mnie

Biznes trenera i dietetyka

Nazywam się Mariusz Janecki, jestem trenerem personalnym online, specjalistą z zakresu żywienia i treningu, promotorem zdrowego stylu życia. Sportem pasjonuję się od dziecka, a od kilku lat zawodowo pomagam ludziom w osiąganiu wymarzonej sylwetki, dobrego zdrowia i samopoczucia.

Od 2020r Uczę również trenerów i dietetyków biznesu online.

Sprawdź moje E-booki

YouTube

8 błędów trenerów i dietetyków w biznesie online

pobierz darmowego
e-booka

* Zapisując się do newslettera, wyrażasz zgodę na przesyłanie Ci bezpłatnych materiałów, oraz informacji  o nowościach i usługach. Zgodę można w każdej chwili wycofać. Przetwarzam Twoje dane zgodnie z polityką prywatności.