Dieta za 15zł dziennie – czy to możliwe? / Ile wydaje na jedzenie!

Dieta za 15zł dziennie – czy to możliwe? / Ile wydaje na jedzenie!

Często, jeżeli chodzi o zmianę nawyków żywieniowych czy przejścia na dietę szukamy wymówek pod stwierdzeniami dieta jest droga, dieta jest nudna, monotonna! Nic bardziej mylnego! Jest to zwykłe lenistwo i chęć znalezienia sposobu, aby odpuścić, bo przecież tak jest najłatwiej! Ale…! jeszcze nie wszystko stracone. Jeżeli się tutaj znalazłeś i czytasz tą treść to znaczy, że jesteś na dobrej drodze i chcesz coś zmienić! A jak mam zamiar Ci w tym pomóc! Teraz zapraszam Cię do obejrzenia materiału, aby rozwiać Twoje wszelkie powyższe wątpliwości i kwestie związane ze zdrowym odżywianiem.
 

Podobało się?

Udostępnij !

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Mariusz Janecki

Mariusz Janecki

Jestem Trenerem personalnym online, specjalistą z zakresu żywienia i treningu, promotorem zdrowego stylu życia. Stworzyłem 14 ebooków z zakresu treningu oraz odżywiania. W ciągu kilku lat pomogłem kilkuset osobom zrealizować ich cele. Pomogę również Tobie!

O mnie

Biznes trenera i dietetyka

Nazywam się Mariusz Janecki, jestem trenerem personalnym online, specjalistą z zakresu żywienia i treningu, promotorem zdrowego stylu życia. Sportem pasjonuję się od dziecka, a od kilku lat zawodowo pomagam ludziom w osiąganiu wymarzonej sylwetki, dobrego zdrowia i samopoczucia.

Od 2020r Uczę również trenerów i dietetyków biznesu online.

Sprawdź moje E-booki

YouTube

Dieta - jak się za to zabrać

pobierz BEZPŁATNEGO
e-booka

Przetwarzam Twoje dane zgodnie z polityką prywatności