Zbuduj formę na lato lata!

Projekt „Forma na lata, a nie na lato!” powstał z myślą o wszystkich, którzy chcą zmienić swoją sylwetkę, ale brakuje im odpowiedniej wiedzy, motywacji albo po prostu lubią wyzwania.

12 Tygodni ma na celu nauczyć was zdrowego i racjonalnego odżywiania, trenowania, abyście później mogli sami kontynuować swoją przygodę lub dalej zostać pod moją opieką.

 

Ten czas poświęcimy również na osiągnięcie sylwetki jaką zawsze chcieliście mieć! Nie ważne czy jesteś kobietą czy mężczyzną, bo projekt uwzględnia inne plany dietetyczne i treningowe.

Projekt 90 dni

12 Tygodni - tyle potrzebujesz, aby zmienić swoją sylwetkę!

Kim jestem?

          Nazywam się Mariusz Janecki, jestem trenerem personalnym, specjalistą z zakresu żywienia i treningu, promotorem zdrowego stylu życia. Sportem pasjonuję się od dziecka, a od kilku lat zawodowo pomagam ludziom w osiąganiu wymarzonej sylwetki, dobrego zdrowia i samopoczucia.

          Prowadziłem w tym temacie seminaria, byłem redaktorem w Fabryce Siły jak również stworzyłem sześć ebooków z zakresu treningu oraz odżywiania. Obecnie wykładam także w szkole dla trenerów personalnych. W ciągu kilku lat pomogłem kilkuset osobom zrealizować ich cele. Pomogę również Tobie!

Mariusz Janecki

Oni już zmienili swoją sylwetkę. Dołącz do nich!

Co zyskasz?

Plan żywieniowy

Brak sztywno narzuconych posiłków i schematów! To ty decydujesz, co jesz, z jakich produktów korzystasz oraz jaki budżet przeznaczysz, dzięki całej liście zamienników!

Plan treningowy

Samodzielnie decydujesz, w jakim kierunku zmierzamy, a wspólnie pokonujemy drogę do realizacji założonego celu. Wszystko to jest możliwie dzięki odpowiedniemu podejściu do trenowania.

Dodatkowo!

Uniwersalność

Przekazaną wiedzę może wdrożyć każdy niezależnie od płci i wieku. Każdy osiągnie takie same rezultaty stosując się do rad.

Doświadczenie

Wiedza jest przekazana przez osobę z wieloletnim doświadczeniem w temacie budowania wymarzonej sylwetki.

Spotkania Online

Co 2-3 tygodnie wspólnie ustalamy dzień i godzinę! Spotkania będą miały na celu lepiej się poznać, poruszyć i rozwinąć kwestie odnośnie projektu, podzielić dodatkową wiedza i spostrzeżeniami jak i luźne rozmowy.

Zniżki / Profity

Wszyscy uczestniczy projektu dostają 20% zniżki na moje pozostałe usługi jaki i produkty, oraz pierwszeństwo uczestnictwa we wszystkich organizowanych webinariach i szkoleniach.

Oszczędność czasu

Na pewno zdarzyło Ci się stosowanie przeróżnych systemów żywieniowych i metod treningowych znalezionych w sieci, które w dłuższej perspektywie i tak nie przyniosły zamierzonych rezultatów. Dlatego nie trać czasu! Tutaj masz sprawdzoną i pewną wiedzę.

Przystępna cena

Udział w 12 tygodniowym projekcie to niecałe 2zł dziennie! Teraz zastanów się, ile wydajesz na niepotrzebne pierdoły rzeczy w ciągu dnia. Przykładowo jeden batonik, mała paczka Lay’s, puszki coli to koszt ok. 2zł. Kolejną kwestią są magiczne suplementy, na które wydajemy krocie a stanowią one ok. 5% sukcesu. Jeszcze się zastanawiasz?

i Najważniejsze...

Grupa wsparcia - Facebook

Po dołączeniu do projektu dostajesz dostęp do Grupy na facebooku, w której obecnie jest ponad 300 osób gdzie codziennie się motywujemy, wstawiamy zdjęcia i filmy z treningów, dzielimy przepisami.

Wspólna motywacja

Odpowiadamy na nurtujące nas pytania. Ja od siebie co jakiś czas będę wstawiał materiał Video z poradami. Wspólnie możemy osiągnąć o wiele, wiele więcej!

90 dni projektu to koszt jedynie 159zł

To mniej, niż 2zł / dzień.